sobota, 25 maja 2013

Księga Ślubna


Witam serdecznie Wszystkich odwiedzających i bardzo dziękuje Wam za wszystkie pozostawione komentarze:)


Ostatnio miałam zamówienie na Księgę Okolicznościową na ślub.  Nigdy wcześniej nie robiłam pamiątki ślubnej, dlatego pierwszą myślą było, aby zrobić księgę z obrączkami. Obrączki jednak są wszędzie na zaproszeniach, kartkach a ja chciałam coś innego coś bardziej oryginalnego i przypomniałam sobie, że kiedyś widziałam samochód ślubny z papierowej wikliny. Poprzeglądałam blogi i znalazłam …..
Wyplatając samochód korzystałam z pomocy naukowej Ani  http://aniainspiruje.blogspot.com/search/label/kurs%20-%20cz%20I%20samoch%C3%B3d, oczywiście pomniejszyłam wymiar który został podany aby pasował do księgi. 
No cóż samochód miałam księgę z cytatem też, ale tak pusto się wydawało i wtedy przypomniała mi się cudna scena z filmu „ Znachor” :)
I tak na tylnym siedzeniu samochodu umieściłam róże, które wysypują się z samochodu układając powiedzmy w taki tren sukni:)

Zrobiłam róże w dwóch kolorach czerwień – miłość i biel – czystość. Niech Młodzi zachowają na całe życie czystość Ich związku i miłość, która będzie oparciem. Przód samochodu 

Tył samochodu


A tutaj jeden i drugi bok 

2 komentarze:

  1. Księga jest urocza,wykonana perfekcyjnie,będzie długo cieszyć oko:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kurcze, ale to niesamowite, pięknie robisz te księgi. Fantastyczna pamiątka.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za odwiedziny:) Dziękuje też za pozostawienie kilku słów :)