sobota, 3 listopada 2012

Jesień - bukiety z liści


Witam serdecznie Wszystkich odwiedzających:)

Jesień w tym roku była cudowna. Słońce, które przygrzewało, wspaniałe kolory na drzewach od zieleni, która przechodziła w żółć do czerwieni a wręcz bordo przez pomarańcz. Tak piękne kolory i cudowna pogoda zachęcały do spacerów czy wycieczek rowerowych.
Wykorzystałam w pełni pogodę i wybierałam się na długie wycieczki rowerowe po raz pierwszy od wielu lat doceniając i podziwiając to, co mnie otacza. Przez ostatnie lata pęd życia spowodował, że zapomniałam jak to jest poczuć babie lato na twarzy.  Miałam wrażenie, że odkrywam „ Złotą Polska Jesień” od nowa. Bardzo chciałam zachować oprócz wspomnień coś, co by przypominało te cudne kolory. Zebrałam dużo liści i zrobiłam róże, z których powstały jesienne bukiety. 

Przygotowania do pracy


Róże, które schną po polakierowaniu


I tak powstały bukiety:)


Później powstał wianek a za nim a właściwie dzięki niemu przyszło dużo zamówień na podobne wianki i tak ostatnie dni spędziłam bardzo pracowicie.  Bałagan w domu był niesamowity.
Przygotowania do pracy


I oto wianki i dekoracje, które powstały.
Na koniec zrobiłam coś na groby najbliższych mi osób
2 komentarze:

  1. przepiękne wieńce i bukiety

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej! Z żołędziami wygląda świetnie! Ja zrobiłam z samych liści, zerknij sobie ;) www.familyliving.pl/kwiaty-z-lisci-czyli-jesien-w-pelni

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za odwiedziny:) Dziękuje też za pozostawienie kilku słów :)